• Suvi hüüab

  Kaunis on talve hõbevalge pale! Ja lumehelbeid langeb…
  Ja külm kaanetab mere…

 • Septembrikuu pakkumine!

  Tule ja naudi meiega Fra Mare spaavõlusid! Puhkus ootab Sind!

 • Trühvlikoolitus Fra Mares!

  Tule kiika restorani “Bergfeldt”!

  Me armastame Eesti toitu! Loe lähemalt!

  Peatu hetkeks ja võta aeg maha ning tule veeda perega kena rahulik õhtu meie juures a´la carte restoranis. See on võimalus kuulata üksteise mõtteid ja pühenduda kõige kallimatele. Soovitame laua ette broneerida, siis on kinnitamisega kindel, et oleme valmis Teid vastu võtma. Me korraldame ka sünnipäevasid, pulmi, peied, jõulupeod, asutuste koosviibimisi ja palju muid tähtpäevi. Igal õhtul, v.a pühapäev, on meil siin meelelahutusprogramm. Populaarsed on tantsuõhtud ansambliga.

  Üritust tellides on nii ruum kui ka siinne programm juba toidutellimuse hinnas – küsi personaalne pakkumine siit

  Restoran “Bergfeldt” osales ka 2017 aastal Haapsalu Itaalia veinipäevadel Chianti Classico veiniga.
  Loe veinidest lähemalt siit.

 • Day Spas

  Sulpsa Day Spaasse! Meie juures naudid merevett ja suvesoojust!

    Thalasso Day SPA keskus on nauditava puhkuse, lõõgastuse ja ajaveetmise koht, et saaksid osa kõikidest pakutavatest sauna- ja veemõnudest.

   • Thalasso Day SPA avatud iga päev 13-22, alates 10,50 €
   • Joogavenitus kolmapäeviti ja reedeti 17.20-18.00 Tule ka! Merevees peitub tervis!

   • Thalassa tähendab kreeka keeles merd. Meres peitub elu alge ning mere loomuses on varjul sarnasus iseendaga. Läbi aegade on meri inimest enda poole tõmmanud, sest määramatusse kaugusesse laiuval vaatel ning soolakal mereõhul on meeli puhastav, rahu tekitav ja tervistav mõju.

   • Loe lähemalt talassoteraapiast!

  Kas sa teadsid, et meil on ka MERESAUN? Mitte kellegi rahulolu oma eluga pole nii hea, et ei saaks minna veel paremaks. Elu teevad paremaks keha ja hinge puhastavad hetked „Meresaunas”

Hei, veebibroneerija! Meil on sulle hea uudis- kas sa tead, et broneerides meie kodulehe online broneerimis-süsteemist on kõik paketid sulle -10% soodsamad!

virtuaaltuur-et

Seminar2

Korralda seminar meie juures! Siin valitseb töö ja puhkuse ideaalne tasakaal!

Fra Mare Thalasso SPA pakub häid võimalusi tööalaste kokkusaamiste ja ärikohtumiste läbiviimiseks. Lisaks töisele õhkkonnale saab mõnusas keskkonnas unustada hetkeks töörutiini ning ammutada Paralepa männimetsas uut energiat ja värskeid ideid, koguda inspiratsiooni.

Töine päev lõpeta mõnusa Thalasso Day Spaa sauna – ja basseinipargi külastusega või lõõgastava Meresaunaga

Tule meile soolasauna! (temperatuur max 60)
Soolasaunas hõõrutakse meresoolaga sisse kogu keha. Soojal kivitoolil istudes hakkad varsti higistama, nahapoorid avanevad ja nahaveresooned laienevad. Meresoolaga hõõrumise abil eemaldatakse surnud naharakud, et nahka puhastada. Samaaegselt toimib sool ka naha verevarustust parandavalt, turseid vähendavalt ning karastavalt. Soola on soovitav hoida nahal 5–15 minutit, seejärel tuleb see duši all maha pesta.